AŞK VE TUTKU İÇİN

Yalnız olan ya da yalnızlıktan sıkılan herkes konuşacağı dertleşeceği birini aramaktadır. İnsan başka bir insana dosta ya da arkadaşa ihtiyaç duymaktadır. İşte gerek bir dost gerek bir arkadaş gerekse tutkulu bir aşk arayan herkes için sunulan canlı sohbet hattı ile her birey istediği kişiyle ses kaydı olmaksızın canlı canlı konuşup muhabbet edebileceklerdir.

Söz konusu hizmet dahilinde herkese sunulan telefon sohbet ile her yaştaki ve her cinsiyetteki kişiler hem yalnızlığını gidermiş olacaklardır hem de eğlenceli ve keyifli biran yaşayacaklardır. Bu sohbet ile kişiler istediği yerde kolaylıkla konuşabileceklerdir. Yani bir telefon uzaklığındaki aşkı ve tutkuyu arayan herkes zamanını en iyi bir şekilde geçirmekle kalmayıp muhabbet sırasında merak ettiği konularda sorular sorarak espriler yapılarak kahkahalar eşliğinde herkes muhabbet etmiş olabileceklerdir.

10

Söz konusu canlı sohbet numaraları ile günün her saatinde her yerde bu numaraları arıyarak herkes muhabbet edebilecektir. 002378111204 ya da 002378111204 numaralarını arayan herkes istediği kişiyle canlı canlı muhabbet edebileceklerdir. Ayrıca oldukça ekonomik olan bu numaraları arayan herkes hem saatler boyu fatura hesabı yapmadan konuşabileceklerdir hem de muhabbet sırasında hattın kesilmesi düşmesi ya da sohbetin en koyu ve en eğlenceli anında bitirilmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Çünkü her birey gerek süre sıkıntısı olmaksızın gerekse istediği her an arayıp saatler boyu canlı bir muhabbet gerçekleştirebileceklerdir.